top
logo strona g��wna
o firmie
oferta
technologia
sprzet
klienci
galeria
kontakt
zapytanie ofertowe
21 grudnia 2017 r.
Czyszczenie pokazowe w Pfleiderer Polska
Oczyszczaniu zostały poddane szafy sterownicze u czołowego producenta płyt drewnopochodnych.

Czytaj dalej...

5 października 2017 r.
Teluk sp. z o.o. - dawniej Telsidd Polsko-Belgijska sp. z o.o.
UWAGA! Zmienia się nazwa firmy oraz jej adres

Czytaj dalej...

21 września 2017 r.
Czyszczenie "na mokro" pod napięciem
Prezentujemy Państwu film z czyszczenia na mokro pod napięciem elektrycznym.

Czytaj dalej...

5 września 2017 r.
Czyszczenie pokazowe w Saint Gobain Polska

W dniu 4 września odbyło się czyszczenie pokazowe szafy sterowniczej w fabryce sosnowieckiej fabryce szyb Saint Gobain - zobacz efekty.

Czytaj dalej...

10 czerwca 2017 r.
Poznaj przewagę Telsidd

Nasza firma posiada konkretną przewagę technologiczną nad innymi konkurentami, którzy oferują podobne usługi. Tylko technologia Telsidd posiada cechy pełnego serwisu urządzeń elektroenergetycznych.

Czytaj dalej...

24 maja 2017 r.
Nowy klient: Kronospan Strzelce Opolskie

Trwają pracę w Strzelcach Opolskich w firmie Kronospan. Zakład, zlokalizowany w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, jest pierwszym zakładem koncernu w Polsce, gdzie produkowane są płyty OSB.

Czytaj dalej...

3 marca 2017 r.
NOWOŚĆ - DIELECT 2000 już w sprzedaży!

Firma Telsidd jest wyłącznym importerem i sprzedawcą specjalistycznego płynu do oczyszczania i konserwacji rozdzielni i transformatorów. Teraz możesz kupić go u nas i samodzielnie czyścić urządzenia elektryczne.

Czytaj dalej...

24 lutego 2017 r.
25-lecie firmy

Nasza firma już od ćwierć wieku prowadzi działalność w branży elektroenergetycznej w Polsce. Należymy więc do najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w kraju!

TELSIDD, pierwotnie jako firma polsko-belgijska, zaczynała jako firma produkcyjna, szkoleniowa i usługowa. Dzięki współpracy naukowej z Instytutem Energetyki w Warszawie, jako pierwsza w Polsce rozpoczęła komercyjną sprzedaż usług związanych z pracami pod napięciem. Korzystaliśmy też z doświadczeń partnera belgiskiego, który rozwinął praktyczne wykorzystanie tej technologii dla ciągłości utrzymania nowoczesnych przedsiębiorstw pracujących bez przerw i wyłączeń.

Jako pierwsi rozwinęliśmy także unikalną technologię konserwacji i oczyszczania urządzeń elektrycznych pod napięciem, na podstawie własnych patentów i wynalazków. Firma przeszkoliła ponad 2 tys. pracowników energetyki zawodowej w tym zakresie. Produkujemy również niezbędny sprzęt. Jesteśmy też wyłącznym importerem specjalistycznego płynu oczyszczającego i konserwującego instalacje i urządzenia DIELECT2000, który w opinii klientów nie ma sobie równych.

Obecnie spółka zajmuje stabilną pozycję na rynku, specjalizując się w serwisowaniu transformatorów i rozdzielni niskiego i średniego napięcia. Prowadzimy regularny serwis wielu czołowym firmom, którym zależy na bezawaryjnej pracy urządzeń zasilających. Przedsiębiorstwa powierzając nam stan swoich urządzeń elektrycznych, wiedzą, że można nam zaufać i dobrze się z nami współpracuje.

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą w zakresie prac tego typu pod napięciem. Warto wziąć ten fakt pod uwagę przy wyborze wiarygodnego i solidnego partnera biznesowego. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z wciąż udoskonalaną technologią.

Tomasz Teluk

Wiceprezes Zarządu24 lutego 2017 r.
Creaton - nowym klientem

Do grona klientów stosujących technologię TELSIDD dołączyła firma Creaton.

Czytaj dalej...

17 lutego 2016 r.
Poszukujemy elektryków
Firma Telsidd poszukuje elektryków do oczyszczania instalacji elektrycznych pod napięciem po przeszkoleniu.
Czytaj dalej...

17 września 2015 r.
Prace pod napięciem zdobywają Polskę
Coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych technologii oczyszczania i konserwacji urządzeń oraz instalacji elektrycznych pod napięciem.
Czytaj dalej...

21 kwietnia 2015 r.
Przegląd okresowy w fabryce papieru
Firma Telsidd jest w trakcie przeglądu okresowego w zakładzie produkcji papieru należącego do grupy Arctic Paper S.A. Przeglądowi podlegają rozdzielnie 6kV, wraz z transformatorami. Prace realizowane są pod napięciem w dwóch etapach. Pierwszy został ukończony, drugi planowany jest na czerwiec br.

21 kwietnia 2015 r.
Telsidd dla Stoczni Gdynia
W marcu firma wykonała czyszczenie urządzeń na wysokoœciach w halach dawnej Stoczni Gdynia (obecnie Crist sp. z o.o.). Renowacji zostało poddane pomieszczenie rozdzielni 110 kV. Prace były wykonywane z wyłączeniem. Projekt zrealizowano wspólnie z firmą Energopomiar Elektryka.

22 stycznia 2015 r.
Zakończyły się prace w KGHM SA
Nasza firma zakończyła czyszczeni rozdzielni i transformatorów pod napięciem w rejonach Polkowice i Rudna. Po usunięciu zabrudzeń dokonano konserwacji urządzeń. Prace zostały objęte dwuletnią gwarancją jakości. O szczegółach projektu można przeczytać w dwutygodniku branżowym KGHM Polska Miedź SA (tutaj do sciagniecia).

22 stycznia 2015 r.
Telsidd w Urządzeniach dla Energetyki
W najnowszym numerze magazynu ukazał się artykuł opisujący unikalną technologię naszej firmy. Wywołał on duże zainteresowanie czytelników. Zapraszamy do lektury (tutaj do sciagniecia).

15 lipiec 2014 r.
Prace w firmie Kronopol
Obecnie w firmie Kronopol w Żarach trwają prace konserwacyjne polegające na czyszczeniu na sucho i na mokro urządzeń elektroenergetycznych "pod napięciem" metodą Telsidd. Prace wykonywane są w rozdzielni nn i na transformatorach SN/nn (6/0.4 kV). Kronopol to jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

27 wrzesien 2013 r.
Telsidd w Turawie
Prezentacja Firmy Telsidd odbyła sie w Turawie na zaproszenie Przedsiębiorstwa ECO S.A. z Opola.
hr
16 lat na rynku!*
Czyszczenie urządzeń elektrycznych

Od 1992 roku Teluk sp. z o.o. (dawniej Telsidd Polsko-Belgijska sp. z o.o) poleca swoje usługi w zakresie czyszczenia oraz konserwowania urządzeń, aparatów i instalacji elektrycznych pod napięciem. Usługi naszej firmy objęte są gwarancją jakości i bezpieczeństwa elektrycznego. CENA FINALNA NASZEJ USŁUGI JEST NAJTAŃSZA NA RYNKU Posiadamy księgę jakości, opracowaną w oparciu o udokumentowane procedury badawcze, pracowników o najwyższych kwalifikacjach zawodowych

oraz specjalne ubezpieczenie majątkowe z uwzględnieniem
ryzyka pracy pod napięciem.

więcej: » o firmie » technologia » biografia Tadeusza Teluka

 Firmy, które zastosowały technologię TELUK ENERGETYKA
bottom