top
logo strona g��wna
o firmie
oferta
technologia
sprzet
klienci
galeria
kontakt
zapytanie ofertowe
21 grudnia 2017 r.
Czyszczenie pokazowe w Pfleiderer Polska
Oczyszczaniu zostały poddane szafy sterownicze u czołowego producenta płyt drewnopochodnych.

Czytaj dalej...

5 października 2017 r.
Teluk sp. z o.o. - dawniej Telsidd Polsko-Belgijska sp. z o.o.
UWAGA! Zmienia się nazwa firmy oraz jej adres

Czytaj dalej...

21 września 2017 r.
Czyszczenie "na mokro" pod napięciem
Prezentujemy Państwu film z czyszczenia na mokro pod napięciem elektrycznym.

Czytaj dalej...

5 września 2017 r.
Czyszczenie pokazowe w Saint Gobain Polska

W dniu 4 września odbyło się czyszczenie pokazowe szafy sterowniczej w fabryce sosnowieckiej fabryce szyb Saint Gobain - zobacz efekty.

Czytaj dalej...

10 czerwca 2017 r.

Poznaj przewagę Telsidd

Nasza firma posiada konkretną przewagę technologiczną nad innymi konkurentami, którzy oferują podobne usługi. Tylko technologia Telsidd posiada cechy pełnego serwisu urządzeń elektroenergetycznych.

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się alternatywne metody oczyszczania instalacji elektrycznych pod napięciem. Posiadają one jednak spore ograniczenia technologiczne i są droższe od oryginalnej metody stosowanej przez naszą firmę.

Inne metody (czyszczenie sprężonym powietrzem czy suchym lodem) sprowadzają się wyłącznie do usunięcia zabrudzeń. To technologie jednorazowe (tzn. czyszczenie odbywa się tylko raz, po czym zabrudzenia znowu się odkładają). Poza tym nie spełniają wymogów serwisowych - nie następuje diagnostyka urządzeń. Są one bardzo ograniczone - można nimi pracować tylko na niskim napięciu do 1kV. Ze względu na konieczność bliskiej odległości pojazdu zbierającego nieczystości - nie można dotrzeć w wiele zabrudzonych miejsc. Do obsługi zleceń potrzeba większej ilości osób - przez co taka usługa jest droga. Urządzenia są czyszczone powierzchownie i nie są poddawane długotrwałemu efektowi konserwacji.

Nasza technologia posiada wszystkie zalety:

  1. Czyszczenie odbywa się dwutorowo - na sucho i na mokro - to metoda stosowana w energetyce zawodowej w Polsce i na świecie.
  2. Następuje diagnostyka urządzeń - możliwe jest dokręcanie połączeń prądowych i eliminacja luźnych styków - czyli przegląd.
  3. Specjalny płyn nanoszony na urządzenia konserwuje je na długi czas przez co gwarantujemy 2-letnią bezproblemową pracę urządzeń.
  4. Pracujemy na wszystkich poziomach napięć.
  5. Docieramy do wszystkich zabrudzonych miejsc.
  6. Nasza technologia jest tańsza od konkurencji.

Oto porównanie technologii TELSIDD na tle konkurencji.

Tak więc wybierając metodę oczyszczania i konserwacji urządzeń elektrycznych warto zastanowić się dwa razy nad wyborem wykonawcy.

Z naszej technologii skorzystało już kilkudziesięciu klientów z rozmaitych branż, którzy wiedzą, że najbardziej opłaca się nasza usługa, gdyż jest tańsza, obejmuje serwis i konserwację urządzeń, nie posiada uciążliwych ograniczeń, stosuje się ją na wszystkich poziomach napięć, a 2 letnia gwarancja wydłuża okres przeglądów.24 maja 2017 r.
Nowy klient: Kronospan Strzelce Opolskie

Trwają pracę w Strzelcach Opolskich w firmie Kronospan. Zakład, zlokalizowany w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, jest pierwszym zakładem koncernu w Polsce, gdzie produkowane są płyty OSB.

Czytaj dalej...

3 marca 2017 r.
NOWOŚĆ - DIELECT 2000 już w sprzedaży!

Firma Telsidd jest wyłącznym importerem i sprzedawcą specjalistycznego płynu do oczyszczania i konserwacji rozdzielni i transformatorów. Teraz możesz kupić go u nas i samodzielnie czyścić urządzenia elektryczne.

Czytaj dalej...

24 lutego 2017 r.
25-lecie firmy
Nasza firma już od ćwierć wieku prowadzi działalność w branży elektroenergetycznej w Polsce. Należymy więc do najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w kraju!
Czytaj dalej...

24 lutego 2017 r.
Creaton - nowym klientem

Do grona klientów stosujących technologię TELSIDD dołączyła firma Creaton.

Czytaj dalej...

17 lutego 2016 r.
Poszukujemy elektryków
Firma Telsidd poszukuje elektryków do oczyszczania instalacji elektrycznych pod napięciem po przeszkoleniu.
Czytaj dalej...

17 września 2015 r.
Prace pod napięciem zdobywają Polskę
Coraz więcej firm korzysta z nowoczesnych technologii oczyszczania i konserwacji urządzeń oraz instalacji elektrycznych pod napięciem.
Czytaj dalej...

21 kwietnia 2015 r.
Przegląd okresowy w fabryce papieru
Firma Telsidd jest w trakcie przeglądu okresowego w zakładzie produkcji papieru należącego do grupy Arctic Paper S.A. Przeglądowi podlegają rozdzielnie 6kV, wraz z transformatorami. Prace realizowane są pod napięciem w dwóch etapach. Pierwszy został ukończony, drugi planowany jest na czerwiec br.

21 kwietnia 2015 r.
Telsidd dla Stoczni Gdynia
W marcu firma wykonała czyszczenie urządzeń na wysokoœciach w halach dawnej Stoczni Gdynia (obecnie Crist sp. z o.o.). Renowacji zostało poddane pomieszczenie rozdzielni 110 kV. Prace były wykonywane z wyłączeniem. Projekt zrealizowano wspólnie z firmą Energopomiar Elektryka.

22 stycznia 2015 r.
Zakończyły się prace w KGHM SA
Nasza firma zakończyła czyszczeni rozdzielni i transformatorów pod napięciem w rejonach Polkowice i Rudna. Po usunięciu zabrudzeń dokonano konserwacji urządzeń. Prace zostały objęte dwuletnią gwarancją jakości. O szczegółach projektu można przeczytać w dwutygodniku branżowym KGHM Polska Miedź SA (tutaj do sciagniecia).

22 stycznia 2015 r.
Telsidd w Urządzeniach dla Energetyki
W najnowszym numerze magazynu ukazał się artykuł opisujący unikalną technologię naszej firmy. Wywołał on duże zainteresowanie czytelników. Zapraszamy do lektury (tutaj do sciagniecia).

15 lipiec 2014 r.
Prace w firmie Kronopol
Obecnie w firmie Kronopol w Żarach trwają prace konserwacyjne polegające na czyszczeniu na sucho i na mokro urządzeń elektroenergetycznych "pod napięciem" metodą Telsidd. Prace wykonywane są w rozdzielni nn i na transformatorach SN/nn (6/0.4 kV). Kronopol to jeden z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych.

27 wrzesien 2013 r.
Telsidd w Turawie
Prezentacja Firmy Telsidd odbyła sie w Turawie na zaproszenie Przedsiębiorstwa ECO S.A. z Opola.
hr
16 lat na rynku!*
Czyszczenie urządzeń elektrycznych

Od 1992 roku Teluk sp. z o.o. (dawniej Telsidd Polsko-Belgijska sp. z o.o) poleca swoje usługi w zakresie czyszczenia oraz konserwowania urządzeń, aparatów i instalacji elektrycznych pod napięciem. Usługi naszej firmy objęte są gwarancją jakości i bezpieczeństwa elektrycznego. CENA FINALNA NASZEJ USŁUGI JEST NAJTAŃSZA NA RYNKU Posiadamy księgę jakości, opracowaną w oparciu o udokumentowane procedury badawcze, pracowników o najwyższych kwalifikacjach zawodowych

oraz specjalne ubezpieczenie majątkowe z uwzględnieniem
ryzyka pracy pod napięciem.

więcej: » o firmie » technologia » biografia Tadeusza Teluka

 Firmy, które zastosowały technologię TELUK ENERGETYKA
bottom